Напередодні дня Святого Миколая, в Культурно-Мистецькому центрі Баришівської селищної ради успішно пройшов щорічний Фестиваль-конкурс «Молоді голоси»!

Метою фестивалю є виявлення молодих талановитих виконавців , активізація та підтримка творчої молоді, зростання майстерності артистів-аматорів та популяризації української пісні.

Приємно відзначити, що незважаючи на карантин і обмежування в репетиціях, активну участь у фестивалі взяли такі старостинські округи як: Бзівський, Веселинівський, Селичівський, Рудницький,  ЦПР «Мрія», смт Баришівка.

Атмосфера пісні лунала чисто, мело звучно і талановито.

Про результати фестивалю-конкурсу буде повідомлено додатково, а сьогодні всі учасники отримали новорічні подаруночки від начальника відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмили Бабич

Дякуємо кожному любителю пісні, кожному керівнику за достойне представлення учасників!