Найкреативніші, найініціативніші, найкращі та цілепрямовані – старостинські округи Баришівської селищної ТГ, які сьогодні взяли участь в Форумі взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади, який організований БФ”МХП-ГРОМАДІ” спільно з МХП-АГРО-С.

#Бізнес_влада_і_громада #Разом_робимо_важливе

12 березня 2021 року “МХП-Агро-С” радо зустрічав учасників Форуму взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади.

Метою якого є: об’єднати зусилля бізнесу, влади і громади для розвитку сіл та міст на територіях присутності агрохолдингу МХП.

Форум розпочав вітальним словом виконавчий директор “МХП-Агро-С” Руслан Самієв.

Заступник голови правління з корпоративної соціальної відповідальності МХП Ігор Лещенко розповів про результати діяльності Благодійного фонду “МХП-Громаді” за 2020 рік та цілі на 2021 рік. Також розповів старостам старостинських округів про принципи корпоративно-соціальної відповідальності.

Директорка Благодійного фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай розповіла всим учасникам Форуму взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади про місію фонду: як покращити життя громади, де є господарює агрохолдинг МХП та про конкурс “Час діяти, Україно”. Також Тетяна Волочай звітувалась по проєктам 2020 року.

Менеджер з соціальних проєктів Юлія Дробот навела приклади співпраці з активними громадами, які взяли участь в конкурсі мікрогрантіа “Час діяти, Україно” та стали переможцями.

Разом робимо важливе