12.03.2021 року відбулась нарада – семінар із працівниками Центру соціальних служб Баришівської селищної ради

На нараді розглянуто деякі питання Наказу Мінсоцполітики від 18.02.2021 року №92 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження практики надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя». Учасники семінару ознайомилися з колективним договором між адміністрацією Центру соціальних служб Баришівської селищної ради та трудовим колективом на 2021-2025 роки. Розглянуто деякі питання соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. Психологом Центру для фахівців із соціальної роботи, що працюють з сім’ями сжо, надані практичні матеріали та методики для роботи в сім’ях. Також було запропоновано працівникам Центру зареєструватись та взяти участь в он-лайн вебінарі на тему «Організація системи соціального захисту, надання соціальних послуг населенню в територіальних громадах», який відбудеться 16.03.2021. Після семінару працівники Центру продовжили роботу спільно з фондом “Наша перемога”