Ми вдячні за підтримку!

Все частіше та більше людей чують слова: “інклюзія” чи “інклюзивно-ресурсний центр” та бажають долучитися до їх підтримки. Одними із таких підприємств є ТОВ “Агро-С”. Керівництво виявило бажання підтримати КУ інклюзивно-ресурсний центр Баришівської селищної ради   та подарувати дидактичні матеріали для занять. Для заступника директора з розвитку та соціальних питань – Гловацького Антона Юрійовича та керуючого Селищанським відділенням – Бондаренка Олександра Івановича була проведена, уже традиційна, екскурсія кабінетами, а також гості мали змогу відвідати та безпосередньо побачити, як фахівці центру проводять заняття і використовують дидактичні ігри. Директор ІРЦ, Л.А. Богдан, обговорила з гостями важливість інклюзивного навчання та майбутні шляхи співпраці.