Семінар – нарада начальників служб у справах дітей та сім’ї Київщини

За організаційного забезпечення служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації з 28 по 30 жовтня на базі ДЗОВ “Зоряний”, що в селі Карапиші Миронівського району, відбувся семінар-нарада для начальників служб у справах дітей та сім’ї РДА та МВК, представників ОТГ відповідальних за питання захисту конституційних прав дітей та підтримки сімей в громаді, та директорів обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Захід відбувся за участю в.о. начальника ССДС КОДА Петра Романовича Ткача, заступника директора департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Мінсоцполітки України Володимира Семеновича Вовк та працівників обласної служби у справах дітей та сім’ї. Баришівщину представляли Майорова Тетяна – головний спеціаліст ССДС Баришівської РДА, Павленко Марина – начальник ССДС Баришівської ОТГ, Кордун Вікторія – директор КОЦСПРД «Сезенків».

29 – 30 жовтня 2019 року в рамках реалізації проекту «Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів) у Київській області» відбувся семінар-тренінг на тему: “Соціальне замовлення: від визначення потреб у соціальних послугах до оцінки їх якості”.

Проект: «Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів) у Київській області»