«Моє покликання – писати»

Якщо колись ти випадково

Читати будеш мої вірші,

Запам’ята, для мене Слово

Понад усе було цінніше

Борис  Сушак

12 травня свій ювілей святкує  наш земляк, поет з села Веселинівки Борис Йосипович Сушак. 85 років – прекрасна дата, яка  знаменує  мудрість, життєвий досвід та цінні знання. Борис Йосипович автор поетичних  збірок «Мій отчий дім», «Моє буття», «Про що шепочуть явори», «Ранкові крапельки роси».  Всі ці збірки були подаровані автором  для читачів   бібліотек  Баришівщини.

Борис Йосипович Сушак народився 1936 року в с. Кукавці Могилів-Подільського району на Вінничині у сімї колгоспника. В цьому ж селі закінчив середню школу. Потім – служба в армії. З 1955-57 роках навчався в Українській сільськогосподарські академії, де здобув фах ветеринарного лікаря. З 1963 і до виходу на пенсію працював  спочатку на Вінничині,  а згодом  в селі Веселинівка.

Колектив  працівників бібліотек Баришівської громади вітає Бориса Йосиповича з ювілеєм. Бажаємо Вам  міцного-міцного здоров’я, поваги та спокою, світлого розуму і бадьорих сил, щирої радості та любові  рідних сердець. Нехай  вогник радості та надії не гасне в душі,   бажаємо з посмішкою і натхненням зустрічати кожен  новий день.

Директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська