Другий рік поспіль представники Баришівської селищної ради долучаються до «Марафону відповідальності» від Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця.

Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і ваша історія про прояв турботи щодо себе, своєї сім’ї, друзів, довкілля, країни чи світу надихне сотні інших сердець до відповідальних дій!

Це вже V Марафон відповідальності, в якому традиційно запрошуємо садити насіння соняшників та розповідати про те, в чому кожен є відповідальний. Минулого року 1800 осіб долучилися до ініціативи і висадили 10000 соняхів по всій Україні та за її межами.

30 конвертів з насінням передано для громад регіону

Молодь-надія Баришівської громади!

#дій_відповідально

#changeUkraine #bh15 Працівники відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, представники сектору молоді та спорту Баришівської селищної ради, координатор лідерів учнівського самоврядування Баришівської ТГ Оксана Нитченко доєдналися до “Марафону відповідальності” від Фонду родини Богдана Гаврилишина, який був організований спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. Пункти Декларації – 3, 5, 6, 11, 12. Молодь громади, доєднуйтеся до марафону! Молодь змінить Україну!