Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати” 23.04.2020

Доброго вечора!

Маю надію, що громада засумувала за нашими постами…

ТОЖ: стан рахунку на 23.04.2020 : 11 071, 59 грн.

Від щирого серця дякуємо, всім, хто допомагає! Наразі у нас відбуваються он-лайн перемовини з головними лікарями Баришівської громади щодо необхідних волонтерських закупівль, тому підтримка від кожного жителя громади нам би не завадила.

Як координатор дуже чекаю саме на Ваш дзвінок !!!

Знову звертаю Вашу увагу на наших чарівниць-швей, які вже роботі.

Завдячуємо : Тетяна Безлюдько -100 масок, які передаємо для мешканців похилого віку Баришівської громади і будуть їм надані депутатами Баришіської селищної ради, які звернулися за масками.

Говорячи за МНВК напевне вони вже підуть на серійне виробництво. Дякуємо, організатору Олені Бойко, крій-Володимир Гончар та чарівницям-швея: Тетяні Крохан, Інні Бабій, Ларисі Іванець- навіть продумали індивідуальні підходи щодо регулювання довжини резинки.

Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради, організатори пошиття Людмила Бабич, Людмила Новицька та швеї-чарівниці: Людмила Тішура, Олена Дмитрук- маски та 2 захисні костюми.

Щира подяка за швидку мобільну співпрацю!

Наша група закликає Вас берегти себе та бути здоровими!

Координатор проекту Оксана Нитченко 067-994-63-35 (Чекаю саме на Ваш дзвінок!)

Дякуємо всім медичним працівникам!