Карантин-карантином, а он-лайн навчання продовжуються…

1. Згуртованість, солідарність, кращі практики подолання ризиків при пандемії COVID -19- все це мала змогу почути при он-лайн спілкуванні з представниками муніципалітетів Італії начальник управління економічного розвитку, залучень інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай: « Дякую за конструктивний   діалог U-LEAD з Європою . Хочу, як факт,зазначити невеликий нюанс – в громаді Во, регіон Венето, що в Італії проживає 3304 жителі , працює 3 лікарні загальної практики та 2 аптеки.Медичні послуги безкоштовні -державна програма та повне забезпечення» -прокоментувала Надія Михайлівна.

2. Подобається нам чи ні, але навкруги нас криза. Можна мати різні думки щодо подолання наслідків пандемії коронавірусної інфекції, але, однозначно, так як було, вже не буде. Ця криза не перша і не остання в світі. Криза -час надскладних випробувань і можливість прийняття рішень. В часи глибокої кризи не народжуються лідери, криза не формує лідерів, в часи кризи вони проявляються. В час кризи ми повинні стати кращими, бо потрібно відбудовувати краще. В онлайн вебінарі “Лідерство в епоху змін”, який організовано Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації взяла участь начальник управління економічного розвитку, залучень інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай.

3. Благодійний фонд ” МХП – громаді” підготував та провів цілий цикл вебінарів щодо написання проєктів, які планується реалізувати після закінчення карантину. Для нашої громади це актуально для старостинських округів, де здійснює свою діяльність ТОВ ” АРГО-С”- прокоментувала Надія Михайлівна