Міжвідомча співпраця

До служби у справах дітей та сім’ї завітав новопризначений поліцейський офіцер громади, Палій Антон Володимирович,  для знайомства та налагодження співпраці щодо здійснення профілактики правопорушень в дитячому середовищі, попередження вчинення домашнього насильства в сім’ях, невиконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх дітей. Антон Володимирович розпочав свою роботу, в рамках реалізації проєкту в Київській області “Поліцейський офіцер громади”, на території Волошинівського, Веселинівського, Подільського та Масківецького старостинських округів.

Спільно з начальником служби Мариною Павленко було напрацьовано ряд заходів в рамках акції “16 днів проти насильства”, проведення профілактичних заходів з учнівською молоддю та здійснення спільних рейдів в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Впевнені, що завдяки злагодженим спільним діям діти та  сім”ї громади будуть відчувати захищеність та безпеку.