За підтримки Київської обласної державної адміністрації, протягом листопада- грудня 2020 року проводяться низка конференцій та круглих столів щодо підвищення рівня комунікацій та обміну досвідом між організаціями громадянського суспільства, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, за участю професійних модераторів та тренерів.

На спільних інформацційно-комунікативних компаніях побували і чарівні представниці Баришівської громади: Юлія Ілляш,головний спеціаліст служби у справах сім’ї виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Інна Фірсова спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Катерина Комаревич, спеціаліст відділу культури виконавчого комітету Баришівської селищної ради.

Навчання завжди актуальні і потрібні!