Міжнародне співробітництво задля розвитку громади

Ініціатива секретаря селищної ради Олександра Ільченка щодо співпраці Баришівської селищної територіальної громади та Кімонікс Інтернешнл Інк. / Фонд «Партнерство за сильну Україну» знову приносить результати.

З метою надання якісних соціальних послуг населенню та забезпечення працівників управління благоустрою, комунальної власності та містобудування, ЦНАПу, управління соціального захисту населення Баришівська селищна рада отримала оргтехніку (ноутбуки та принтери) на суму більш як 460 тис грн!

Пряма співпраця між громадами та міжнародними партнерами доводить свою ефективність, результативність у відновленні і посиленні матеріально-технічної бази територіальних громад, особливо тих, які були в окупації.