Благодійні кошти- на дрони!

За результатами благодійного ярмарку-продажу, який відбувся в рамках відзначення 2-ї річниці звільнення Баришівської громади 30 березня біля КМЦ, було зібрано 23 тис. грн.

Ці кошти було вирішено розподілити на підтримку наших незламних Воїнів: 5 тис. грн передали на лікування пораненому захиснику з Баришівки, котрий наразі проходить курс лікування.

18 тис. грн зібраних на ярмарку + 5 тис. особисто від себе передав секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко нашому Герою з Волошинівки Сергію Тумановському для придбання деталей на дрони!

Історія Сергія – сюжет для гостросюжетного фільму! Будучи навідником кулеметного відділення взводу вогневої підтримки, солдат Сергій Тумановський під час оборони

позицій поблизу Бахмуту Донецької області втратив обидві ноги, око, палець, але не дух свободи й силу волі! Тому нині солдат, бажаючи бути в строю, працює вдома, збираючи безпілотні літальні апарати!