#МХП_поряд

Справжньою окрасою села Гостролуччя є його люди, ініціативні та працьовиті, які щоденною сумлінною працею роблять та зробили свій вагомий внесок у розвиток села.

Жителі села є  часточкою історії кожної громади та держави в цілому. І творять її  добрі, щирі, працьовиті люди.

«У всі часи працьовиті люди вважалися сильними та значущими. Наша праця нас годує, головне — це знайти своє покликання, своє ремесло. Про людину можна судити по її праці», зазначає Олексій Олексійович Матюха.

Сенсом всього його життя була омріяна земля та праця на ній, Олексій Олексійович працював в колгоспі,на комбайні потім помічником бригадира ферми, завідувачем ферми, головою селещної ради, потім агрономом, а вже з 2010 року агрономом в МХП (ТОВ «Агро-С»), трудова біографія якого розпочалась з 11 років. Безвідмовний, старанний, працьовитий він все  своє здоров`я і наснагу віддавав почесній роботі. Протягом довгих років Олексій Олексійович ділився своїм досвідом  з молоддю, був для них прикладом та взірцем.

«Розпочалася наша співпраця із МХП, ще на «зорі» виникнення відносин орендарів та орендодавців, наша сімя здає чотири пая в МХП-Агро-С.

Поступово ці стосунки вдосконалювалися, до них додавалося щось нове, а нове – це турбота про нас, про пайовиків. Агрохолдинг МХП працює прозоро, я це точно знаю, адже маю особистий досвід, понад 10 років працював в компанії. Особисто хочу відзначити комунікацію, нашого фахівця з питань оренди землі та майна і це без перебільшень нашого, Ірину Рубан. Вона знає кожного свого пайовика в обличчя.

Насіння, кришки, вчасна видача коштів та й ще конверт до Великодня. Нещодавно, для себе дізнався, що холдинг надає кошти на поховання, це сумна ситуація, але це життя. Скажу від себе, що МХП-Агро-С відповідальне підприємство, допомагає кожному у будь-яких життєвих ситуаціях і знає індивідуальний підхід до кожного свого пайовика».