Мелодія весни

Справжнє свято весни, краси для українських жінок і дівчат відбулось в Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради.

За організаційного забезпечення служби у справах дітей та сімʼї та підтримки БO “БФ «Зоря Милосердя (президентка Марія Ващенко), для сімей загиблих військовослужбовців та опікунів/піклувальників відбувся благодійний захід «Мелодія Весни».

Ващенко Mария та її команда волонтерів щирі і теплі слова привітань доповнили святковим концертом за участю учасників шоу «Україна має талант»: Андрійчак Вікторії, Приймакової Каті та Кукушкіна Костянтина. Ведучим концерту був енергійний та запальний Роман.

Глядачі отримали справжнє естетичне задоволення і кожен виступ юних співачок та музиканта – акордеоніста супроводжувався бурхливими оплесками.

​Свято завершилось подарунками. Від Марія Ващенко та Star Of Charity  всі хлопчики і дівчатка отримали солодкі подарунки Kinder, а жінки косметичні засоби та солодощі.

Від БФ “З волею у серці” (керівник Kateryna Berezko) всім присутнім надали подарункові набори (дітям – мильні бульбашки, фарби та печиво, жінкам – засоби гігієни).

Цінуймо та радіймо кожній новій можливості побачити посмішку на обличчях наших жінок. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість радіти весні!