Кримська світлиця

20 cічня —  відзначається День Автономної Республіки Крим.

Баришівська бібліотека для дітей   Баришівської ЦБС відділу культури та туризму  Баришівської селищної ради приєднується до циклу заходів в рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Кримська світлиця», які організувала  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».  Вони проводяться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України – Автономну Республіку Крим (АРК). В бібліотеці оформлена книжкова викладка «Крим знайомий і незнайомий».

Пропонуємо до вашої уваги експрес- інформацію «Кримські татари: історія, побут, традиції» на сторінці «Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму» у мережі Facebook (#КРИМСЬКАСВІТЛИЦЯ).

Зав. Баришівською бібліотекою для дітей О.І.Биба