Засідання конкурсної комісії

Конкурс-творчості «Не вам, а нам у вас треба вчитись»!

«Не вам, а нам у вас треба вчитись» -частина цитати Анрі Матісса (французького художника, скульптора, графіка,майстра декоративного мистецтва 20 століття), який свого часу про українське мистецтво сказав : «Не вам, а нам у вас треба вчитись, бо ви маєте велике національне мистецтво ікони й унікальне селянське мистецтво Ганни Собачко-Шостак»

Основним завданням конкурсу є утвердження в свідомості та почуттях жителів Баришівської ОТГ патріотичних цінностей , переконань та поваги до свого рідного краю.

Організаторами конкурсу є Баришівська селищна рада та ТОВ «Агро-С».

Ідея проведення конкурсу-творчості  належить Надії Михайлівні Слухай (секретарю Баришівської селищної ради). Ще в 2019 році Надія Михайлівна презентувала проект «Створення економ музею імені Ганни Собачко – Шостак»,який  отримав 2 місце на конференції «Можливості та перспективи реалізації проектів Київської області».( Вперше було презентовано проект від Баришівської ОТГ).

Конкурс проводиться в різних номінаціях творчих робіт: малювання, вишивка та інше. Головна умова- роботи повинні бути тематично пов’язані із творчістю Ганни Собачко-Шостак.

Конкурсні матеріали вже оцінює організаційний комітет і можна з впевненістю сказати, що основне завдання конкурсу виконано на 100% -утвердження в свідомості та почуттях жителів Баришівської ОТГ патріотичних цінностей , переконань та поваги до свого рідного краю.

Матимемо надію, що в наступному році робіт буде ще більше і ми надалі прославлятимемо наш талановитий край.