Хай славу козацьку ніхто не забуде

11 жовтня 2019 року в бібліотеці-філіалі с. Бзів Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  проведена  історична година «Хай славу козацьку ніхто не забуде».

Ведучі: директор будинку культури Лукаш М.С. та зав. бібліотекою  Корнієнко Р.В. розпочали захід такими словами: «Цей день  – особливий, бо він поєднав в собі, немов би три  свята, про які ми і будемо сьогодні говорити: християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва і День захисника Вітчизни. День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

Це свято – насамперед вияв любові і пошани до тих, хто у кровопролитних битвах захищав нашу Батьківщину, відстоював свободу і незалежність в ім’я майбутнього. Наша історія багата на вияви ратної слави. Крізь віки і покоління в народі зберігається вдячність до славних звитяжців, імена і подвиги яких навіки закарбовані в літописах і переказах, увінчані у назвах міст і сіл. Історична доля так розпорядилася, що нерідко українцям доводилося воювати в різних арміях, проте завжди вони залишалися патріотами України і вірили в щасливе життя на своїй землі. Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим,  хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю».

Раїса Володимирівна презентувала книжкову поличку “Козацька моя Україна, хлібів золотих сторона”.

Активними учасниками історичної години були  Іванов Данило, Лутицька Катерина, Оводова Катерина, Клецко Поліна, Боб Аліна, Марковський Роман, Панасюк Дмитрій, Мирончук Валерія.

Житель с. Бзів,  Пята Анатолій