17-го жовтня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

На цьому засіданні виконавчого комітету Баришівської селищної ради, яке провів селищний голова Олександр Павлович Вареніченко,  в.о. старост Баришівської громади заслухали та обговорили слідуючі питання порядку денного:

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Баришівської селищної ради за 9 місяців 2019 року.
  2. Про схвалення звіту про виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2019 року.
  3. Про схвалення Положення щодо присвоєння щорічної премії імені В.С.Костенка в літературній на культурно-мистецькій галузі Баришівської громади.
  4. Про коригування тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для потреб Бзівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів- дошкільний навчальний заклад” Товариству з обмеженою відповідальністю «Котелгруп».
  5. Про наміри передачі приміщень комунальної власності Баришівської селищної ради в оренду
  6. Про укладення Додаткових Угод до договорів оренди з ПАТ «Укртелеком» у зв’язку із зміною Орендодавця.
  7. Про розірвання договору оренди з ПП «Плем завод Трубізький»
  8. Про продовження терміну дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами ТОВ «Фокус-Медіа».
  9. Розгляд заяв від жителів громади.