« ГОРДІСТЬ БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ»!

Вже стало традицією до Дня музики, а цього року до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва вітати переможців обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів « Гордість Баришівської громади в галузі культури».

В зв‘язку з пандемією, цьогоріч вручення нагород відбуватиметься дистанційно.

Нагороди чекають своїх переможців у відділі культури, які отримають керівники.

Знайомство з переможцями відбувається на сторінці фейсбук відділу культури та туризму Баришівської селищної ради під хештегом

#ГОРДІСТЬБАРИШІВСЬКОЇГРОМАДИВГАЛУЗІКУЛЬТУРИ

Переможці номінації «Народне та декоративно-прикладне мистецтво»

1. Юлія Кухова-Олефіренко (народний умілець с. Корніївка) – учаниця віртуальної виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва Київщини по писанкартву «Великодні передзвони-2020», член журі дитячого онлайн проєкту «Кожна дитина талановита. Поділись своїм талантом-2020» з нагоди Дня захисту дітей.
  2. Ольга Пащенко (народний умілець селища Баришівка) – учасниця віртуальної виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Лялька Київщини-2020», Всеукраїнського фестивалю майстрів народної творчості «Переяславський ярмарок-2019».
  1. Алла Лисиця (вишивальниця селища Баришівка) – учасниця віртуальної виставки творчих робіт Київщини «Жінка – джерело любові-2020».
  2. Ліна Гайова (вишивальниця с. Морозівка) – учасниця віртуальної виставки творчих робіт Київщини «Жінка – джерело любові-2020».
  3. Аліна Карунка (с. Веселинівка) – учасниця віртуальної виставки автентичного та стилізованого українського одягу Київщини «Жінка – джерело любові-2020».
  4. Наталія Кулик (селище Баришівка) – учасниця віртуальної виставки автентичного та стилізованого українського одягу Київщини «Жінка – джерело любові-2020», учасниця онлайн-проєкту «Палітра Київщини-2020».