Дорогі наші друзі!

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради оголошує благодійну акцію «Подаруй дитині свято» присвячену до Дня Святого Миколая.

Усі ми у День Святого Миколая налаштовані на дива. Кажуть, що диво для кожного своє. Напередодні свята діти пишуть листа до Святого Миколая зі своїми побажаннями. На жаль, в наш час є діти, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, які не завжди можуть отримати бажаний подарунок. Тож кожен із нас може долучитися до «дивотворення» та наповнити дитячі серця святом, радістю та щастям.

Щоб взяти участь необхідно:

1. Поставити «+» під даним постом https://www.facebook.com/profile.php?id=100022605309812
  2. Після того, як ви поставили «+», в приватні повідомлення ви отримаєте дані дитини, для якої ви зробите подарунок.
  3. Одразу визначимо мінімальну вартість подарунка (не менше 100 гривень), думаємо, це під силу кожному.
  4. До 11 грудня ви можете передати подарунок в Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради за адресою: смт Баришівка, вул. Богдана Хмельницького 21 (ЦПР «Мрія», 19 кабінет) або можете особисто вручити дитині, дані якої вам будуть надіслані в приватному повідомленні.

Поспішайте робити добрі справи і будьте щасливі!