#БЕРЕЖІМОНАЦІОНАЛЬНЕ

Баришівська земля, багата народними талантами і мистецькими здобутками, пишається своєю прадавньою історією та віковічними традиціями.

Неоціненний внесок до золотого фонду української культури роблять і аматори сцени, відроджуючи народні звичаї, традиції, обряди.

Український національний костюм (без якого важко уявити будь-яке дійство) – це відродження культури, історії і традицій свого народу.

Національний український одяг зберіг багато рис української культури в різні періоди історії. Його особливості та орнамент дають можливість вивчити культуру українського народу, тісно пов‘язану з його історією.

Різні регіони мають свої значні відмінності в особливостях одягу. Красою українок в національних одежах захоплювалися знаменитості, письменники, поети, художники.

Одяг буденний і святковий відрізнявся. У свята одягали найошатніший одяг кращих тканин. Молоді дівчата одягали вінок з яскравих красивих квітів і стрічок, прикрасою були низка намист різних кольорів і розмірів.

До вашої уваги представляємо проект, де ми демонструємо український одяг Центральної України, який відзеркалює душу українського народу та ДНК нації.

Від справжнього джерела, пам‘ятаючи історичне, творити сучасне, передаючи надбання своїм спадкоємцям.

Суспільство повинно уявляти для себе, що таке культурна спадщина і її значення для українців.

Адже, усвідомлене минуле формує свідоме майбутнє!