ДЯКУЄМО!

Звернення депутатів Баришівської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію та холодну воду.

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування

в Україні», частиною 2 статті 2, пунктом 5 частини 2 статті 19 Закону України «Про

статус депутатів місцевих рад», з метою недопущення зростання у 2021 році тарифів

на тепло, електроенергію та холодну воду, Баришівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти Звернення депутатів Баришівської селищної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради України щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію та холодну воду ( Додаток).
  2. Направити це рішення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради України.
  3. Опублікувати це рішення в засобах масової інформації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісія з питань законності і правопорядку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.