«Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я»

Нащо даремнії скорботи?

Берімось краще до роботи,

Змагаймось за нове життя!

Леся Українка

2021 рік,  оголошений роком Лесі України з нагоди 150-річчя від дня її народження.

25-26  лютого 2021 року в бібліотеках  Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної  ради  проведено цикл ювілейних заходів  Щире, душевне слово Лесі Українки прозвучало в Баришівській бібліотеці для дорослих, Баришівській бібліотеці для дітей, бібліотеках-філіалах сіл Бзів, Волошинівка, Веселинівка, Гостролуччя, Коржі, Корніївка,Лукаші, Морозівка, Паришків,Поділля, Сезенків, Селичівка. Усі ці заходи допомогли  зазирнути у внутрішній різнобарвний творчий світ славетної українки, доторкнутися до потаємних глибин її поетичної душі. А також створили умови для цілісного уявлення про Лесю Українку  не тільки як митця, громадянина, але й як про жінку, що сподівалася на звичайне людське щастя.

Зав. методично-бібліографічним відділом  Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко