Дорогі мої земляки, жителі Баришівської громади!

Наближається світле християнське свято. Важко повірити, що це вже третій поспіль Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни.

За цей час увесь світ побачив приклад стійкості та хоробрості українців, героїзму нашої армії, невтомності волонтерів!

Багатовічне українське вітання «Христос Воскрес! Воскресне Україна» відтепер знає весь цивілізований світ і переконаний – українське добро таки переможе! А безумовною перемогою для нас буде звільнена Україна! А завдяки нашим молитвам і наші Герої повернуться живими й здоровими додому!

Нехай світле Христове Воскресіння принесе кожній українській сім’ї довгоочікуваний мир, щедро обдарує здоров’ям і родинним затишком! Нехай кожна дитина дочекається тата, мама – сина, дружина – чоловіка, сестра – брата! І на Світле Господнє Воскресіння вся родина збереться за одним великим святковим столом.

Христос Вокрес! Воскресне Україна!

З найкращими побажаннями  Секретар Баришівської селищної ради   Олександр ІЛЬЧЕНКО