До надзвичайних ситуацій готові!

На території Броварського району проведено командно-штабні навчання з реагування на надзвичайні ситуації. Вони проходили на території Перемозького ліцею.

У профілактичному заході взяли участь фахівці держслужби з надзвичайних ситуацій, газової служби, поліціянти, медики, енергетики, комунальники, освітяни та представники промислових підприємств та керівництво Баришівської селищної ради.

Під час заходу представники служб відпрацювали алгоритм дій під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. Зокрема – під час ліквідації наслідків погіршення погодних умов, де відбувається порушення автомобільного сполучення, знеструмлення населених пунктів, аварії на об’єктах життєзабезпечення. Крім того, було змодельовано ситуацію в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну на прикладі евакуації навчального закладу.

Метою таких навчань є своєчасне реагування на загрозу виникнення надзвичайних ситуацій та готовність керівного складу органів управління та сил реагування до дій у надзвичайних ситуаціях.