Наша Аліса – найкраща!

27–28 квітня в італійському місті Мілан відбувся VI чемпіонат світу з хортингу серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих у розділах «Боротьба», «Сутичка», «Поліцейський самозахист», «Показовий виступ». Змагання проходили в межах всесвітнього фестивалю бойових мистецтв WBFC.

Україну представляли 60 спортсменів із різних регіонів. У підсумку серед 16 країн Україна показала найкращий результат і посіла перше місце в загальному медальному заліку. Другу сходинку посіла Італія, а третю – Франція.

Серед представників Київської області була жителька села Веселинівка Аліса Яковенко.

У підсумку Аліса стала чемпіонкою світу з хортингу в розділах «сутичка» та «двобій» серед вікової категорії 16-17 років та вазі до 55 кг.

У першому поєдинку її суперницею була француженка, а у другому довелося боротися з землячкою – представницею України.

Вітаємо з перемогою Алісу та її головного мотиватора – маму Мурашко Марину, депутата Баришівської селищної ради.