Де народився, там і згодився

Ми, Євгеній та Наталія Харченко, молода родина з Баришівки. Тут проходило наше дитинство, шкільні та юнацькі роки. Обидва отримали вищу освіту у київських вузах, але працювати за фахом повернулися у рідне селище: Євгеній – фельдшером з медицини невідкладних станів (МНС), я (Наталія) – учителем іноземних мов у Баришівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зерова. Недарма українське прислів’я говорить: «Де народився, там і згодився».

Нашу родину можна назвати громадсько-активною, адже, по-можливості, ми підтримуємо різноманітні доброчинні акції, які відбуваються у Баришівській ОТГ. Євгеній, навіть, планує зайнятися депутатською діяльністю.

Наша громада тільки починає рости і розвиватися, як територіальна одиниця, але віримо, що в недалекому майбутньому вона вийде на високий рівень адміністрування та благоустрою, а ми як свідома молодь будемо цей шлях пришвидшувати та покращувати.

З нагоди Дня молоді, хочемо побажати усім молодим людям натхнення, віри у себе та свої можливості. Будьте патріотами свого рідного краю!