Жителі сіл Баришівської громади давно скаржаться на те, що за ліками їм приходиться їздити до адміністративного центру в смт Баришівка, при цьому витрачати час та кошти, що є дуже не зручним особливо під час хвороби.

Кожний старостинський округ нашої громади мріє мати аптеку при ФАП і тепер їх мрії стають реальністю: 29-го січня 2020 року за ініціативи депутата Анатолія Миколайовича Майсона та за підтримки голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка, в.о. старости с. Коржі Віктора Івановича Науменка, головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Павла Олександровича Ковриги – розпочата співпраця ТОВ «Фарм Систем-Ка» на чолі з директором Стрілець Катериною Миколаївною з ФАП.

Для сільських жителів – це знакова подія, якої всі давно чекали і тепер кожен житель населеного пункту за необхідністю може придбати ліки.

Сьогодні Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко та перший заступник голови Віталій Миколайович Гордієнко з робочим візитом завітали до ФАПу Морозівського старостинського округу де також планується відкриття аптеки.

Щоб придбати ліки, люди змушені їздити до смт Баришівки. Наразі ведуться перемовини щодо допомоги в відкритті аптеки з приватним бізнесом підприємством «Ruby Rose»та його керівником ЕЛЬ-БАДАУІ ХУССЕЙН МОХАМАД ХУССЕЙНОМ

До кінця 2020 року співпраця продовжиться з іншими старостинськими округами Баришівської громади…