Будьте в курсі останніх новин громади з «Баришівським вісником»

ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ

Колектив ТОВ «Баришівський вісник» розпочав реалізацію нового проєкту. Відтепер порушувати актуальні для жителів Баришівської громади теми, коментувати ситуації спільно з компетентними спеціалістами, знаходити вирішення проблем із профільними фахівцями будемо разом в ефірі програми #Поговоримо на першому інформаційному YouTube-каналі Баришівщини.

Проєкт має стати своєрідною дискусійною платформою для представників влади і громадянського суспільства, майданчиком для пошуку консенсусу, консолідації зусиль, узгодження дій для вирішення проблемних питань, а також – для презентації задумів та реалізації ініціатив.

Хочемо бути корисними для всіх жителів громади, тож закликаємо наших читачів до співпраці. Пропонуйте, кого б саме ви хотіли бачити в нашій студії, на які питання почути відповіді, яку проблему обговорити! Листи надсилайте на електронну адресу barvisnik@ukr.net.