Згода та лад у сім’ї — скарб

Якщо подивитися на блиск старої машини, яку гарно помили і відполірували, перехожі можуть подумати, що вона майже нова. Але зсередини машину роз’їдає іржа. Дуже часто так само буває і в сім’ї. Зовні все виглядає добре, проте закритими дверима родинний мир роз’їдають проблеми. І дві такі проблеми — це алкоголізм та насилля.

З метою надання практичної допомоги клієнтам пробації щодо їх соціальної адаптації в суспільстві та вирішення життєвих проблем 7 серпня 2019 року психологом Баришівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області Ольгою Зінченко спільно з фахівцем з соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Янішевською здійснювалась робота з клієнтами пробації.

На прийом до фахівців у цей день потрапили засуджені, які мають проблеми у сімейному житті, що в результаті призвело до зловживання ними алкоголем і як результат негаразди в родині.

Мова йшла про те, яким чином поводитись у сім’ї, для того щоб вона була підтримкою в різних життєвих обставинах, як змінити своє життя та налагодити сімейні стосунки.

Під час спілкування клієнти пробації отримали дієві поради та підтримку.