08 – 09 квітня 2023 року відбувся Чемпіонат України з лову форелі в озерах – 2023

Місце проведення:

«Вовкове озеро» в с. Паришків

Броварського району

Київської області

Вже не вперше Баришівська громада приймає любителів риболовлі з усієї України! Цього разу участь в Чемпіонаті взяли 12 команд  з 11 областей України,   загалом – 48 спортсменів.

Щороку Чемпіонат України з лову форелі в озерах проводиться з метою
розвитку риболовного спорту в Україні, активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, клубах, ФСТ та відомствах.

Загальне керівництво, організацію та проведення змагань взяло на себе Міністерство у справах молоді та спорту, федерація риболовного cпорту України та федерація риболовного спорту Київської області. Безпосереднє ж проведення змагань здійснює федерація риболовного спорту Київської області та суддівська колегія.

Отож, підсумки особистого заліку:

1 місце – Сергій Гречко (Київська федерація риболовного спорту);

2 місце – Головачов Андрій (Львівська обласна федерація риболовного спорту);

3 місце – Тіманов Тімур  (Київська обласна федерація риболовного спорту).

Підсумки командного  заліку:

1 місце – команда  Імпульс (Київська федерація риболовного спорту);

2 місце – команда North Stream (Чернігівська обласна федерація риболовного спорту);

3 місце – команда Закарпаття-Azura  (Закарпатська  обласна федерація риболовного спорту).

Вітаємо переможців та всіх учасників змагань!

Інф. Київської обласної федерації риболовного спорту