БЕЗ ЧЕРГ, ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС

Саме так незабаром можна буде потрапити на прийом до лікаря у Баришівській багатопрофільній лікарні. І все це завдяки проєкту «Електронна черга», який нині реалізується в медзакладі завдяки співпраці Баришівської лікарні з місцевими агропідприємствами, партнерським об’єднанням «Баришівка-Пуллах-Березань» та Баришівською селищною радою.

Нині в реєстратурі Баришівської лікарні проводяться колосальні ремонтні роботи приміщення із заміною електропроводки, оновлення підлоги та стелі. Кошти на ремонт були зароблені медичними працівниками завдяки виїзним медоглядам, які проводилися у населених пунктах згідно з підписаним меморандумом із агропідприємствами громади.

Третину необхідних для повної реалізації проєкту «Електронна черга» коштів виділяє Баришівська селищна рада. За них будуть придбані меблі – стійки, дивани, аби відвідувачі відчували себе зручно і комфортно.

А за підтримки партнерства, зокрема – його голові Борису Скорику, та громади німецького міста-побратима Пуллах буде придбана необхідна матеріально-технічна база для впровадження електронної реєстратури та оснащення її комп’ютерною технікою й інформаційними екранами. Медичні працівники пройдуть відповідне навчання та освоять нове програмне забезпечення.

Як обіцяє генеральний директор КНП «Баришівська БЛ» Галина Буняк, закінчення ремонтних робіт, встановлення меблів та електронного оснащення планується вже в поточному році.

Тож незабаром буде створено електронний реєстр пацієнтів, а також лікарів, що дозволить уникнути і навіть ліквідувати таку традицію, як «черга за талоном». Адже жителі громади матимуть можливість потрапити на прийом до лікаря попередньо записавшись через Інтернет або скориставшись електронним боксом. А це значить, що електронна реєстратура дозволить і пацієнтам, і медичним працівникам економити час, зробить більш зручним і комфортним процес запису на прийом до лікаря, що позитивно впливатиме на якість та доступність медичних послуг.