Профілактичний захід

#16днівпротинасильства

25 листопада у Баришівській громаді стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства».

В рамках проведення цієї акції, з здобувачами освіти Баришівського навчально-виховного комплексу «гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» проведено профілактичну бесіду. Головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Юлія Ілляш та інспектор ювенальної превенції Броварського РУП Юрій Мойсієнко під час бесіди ознайомили присутніх про види правопорушень серед дітей і відповідальність за їх скоєння, про булінг: поняття, ознаки, відповідальність. З метою попередження втягнення молоді в протиправні дії піднімалось питання про вплив тютюнопаління, електронних цигарок, алкоголю та наркотиків на організм; фізичні і соціальні наслідки щодо їх вживання та розповсюдження.

Учасники заходу отримали від соціального педагога закладу, Олени Зозулевич, браслети у вигляді годинника «16 днів проти насильства» та буклети «Що таке булінг?», «Якщо ваша дитина стала жертвою булінгу», «Якщо ви стали свідком булінгу».