9-го травня 2019 року відбулися мітинги-реквієми в старостинських округах Баришівської ОТГ

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Баришівській ОТГ відбулися мітинги-реквієм за участі ветеранів, представників районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників АТО, громадських організацій та громадськості.

Уже сімдесят чотири роки відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Подвиг воїнів-визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь.

Щиро вітаємо земляків з 74-тою річницею з Дня визволення нашої громади та визволення всієї України від фашистських загарбників.