3 березня 2021 року відбулася зустріч з обговорення подальшої спільної співпраці секретаря Баришівської селищної ради Надії Слухай з заступником начальника відділу забезпечення, наповнення бюджету №2 фінансово-екеномічного управління пенсійного фонду України у Київській області Лілії Кушнір, інспектора праці Баришівської селищної ради Галецького С.В., представника Пенсійного фонду України головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Гаркавенко А. В., головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету №1 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області Касьяненко І.В.