Дівчинка своїм талантом заробляє на підтримку ЗСУ

Наші військові – наймужніші!

Наші жінки – нарівні з чоловіками боронять країну!

Наші діти, від найменшого – волонтери, які заробляють на підтримку ЗСУ своїми талантами.

Одна з них – жителька с. Бзів Баришівської громади БОГДАНА ФІРСОВА.

Дівчинка з великим серцем і з цілим «букетом» діагнозів… Таких, як вона, називають дітьми з особливими потребами, бо має вади зору, слуху, мовлення та відставання фізичного розвитку. Незважаючи на це, з початком війни почала збирати кошти нашим захисникам, розмальовуючи картини та виготовляти прикраси своїми руками. І станом на сьогодні загальна сума її донатів на підтримку ЗСУ сягають більше 30 тис. грн????

Сьогодні до неї додому завітали гості – Семенова Тетяна Миколаївна, заступник голови Київська обласна рада, разом зі своєю командою приїхали до дівчинки, щоб подарувати ту річ, про яку Богдана мріяла – сучасний ноутбук від депутатів Київської обласної ради!

Перший заступник голови Баришівська селищна рада Володимир Коцюрбій, начальник відділу культури та туризму Людмила Бабич доєдналися до привітання, подарувавши набір для творчості.