24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ

24 грудня 1993 року Верховна Рада ухвалила Закон “Про Національний архівний фонд і архівні установи”. Уперше на законодавчому рівні було визначено правові засади функціонування системи архівних установ та запроваджено нову цілісну категорію культури і права – Національний архівний фонд (НАФ).

30 жовтня 1998 року Президент підписав Указ “Про День працівників архівних установ”. Згідно документа, день прийняття галузевого Закону був визнаний професійним святом українських архівістів і щорічно відзначається як День працівників архівних установ.

Шановні працівники архівних установ Баришівської громади!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

На перший погляд, звичайна, буденна робота архівіста насправді є важливою та відповідальною місією. Адже без архівів не можна об’єктивно відтворити історичні події, зрозуміти їхню логіку, заглибитися в багатогранне минуле. Завдяки вам прийдешні покоління отримають неоціненну спадщину – документи нашої епохи.