Дія. Цифрова освіта

В рамках  проєкту  Міністерства  цифрової трансформації України  «Дія. Цифрова освіта» від БФ “FAVBET FOUNDATION” бібліотеки Баришівської громади в грудні 2021 року отримали 5 одиниць комп’ютерної техніки. Це частина масштабної ініціативи з передачі 5000 комп’ютерів бібліотекам по всій країні. На реалізацію проєкту не витрачені кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль держави, приватного бізнесу та місцевої влади, за сприяння Української бібліотечної асоціації.

Бібліотеки  громади  відіграють провідну роль у виконанні просвітницьких та інформаційних функцій, займають особливе місце в навчанні цифрової

грамотності жителів Баришівщини. Саме тут можна отримати безкоштовний доступ до порталу «Дія. Цифрова освіта», де вже розміщується більше 50

освітніх серіалів із цифрової грамотності — від оплати комунальних послуг та отримання базових цифрових навичок до протидії домашньому  насильству та навчанню держслужбовців.

Забезпечення публічних бібліотек  громади  комп’ютерною технікою — це реальний крок до масштабного перетворення бібліотек на сучасні  інформаційні центри, хаби цифрової освіти. Тільки коли бібліотеки будуть мати комп’ютерну техніку, вони зможуть стати популярною і корисною локацією для місцевих мешканців.

Сьогодні ми передаємо комп’ютерну техніку для таких бібліотек нашої громади:

1.  Баришівська центральна бібліотека для дорослих  — 2 комплекти
  2. Бібліотека-філіал с. Гостролуччя – 1 комплект
  3. Бібліотека-філіал с. Селичівка – 1 комплект
  4. Бібліотека-філіал с. Коржі – 1 комплект

Комп‘ютерну техніку вручив голова громади Олександр Вареніченко старостам разом з бібліотечними працівниками.