17-го січня 2020 року відбулася робоча нарада з приводу суспільно-корисних робіт в громаді

На нараді розглядалося питання з приводу підготовки проекту до виконкому  щодо визначення видів суспільно-корисних робіт в громаді та визначення підприємств, служб на яких будуть впроваджені ці роботи.

Нагадуємо!

Що таке адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт?

Суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт. За виконання таких робіт порушнику нараховується плата, яка перераховується на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів. Призначаються суспільно корисні роботи на строк від ста двадцяти до до трьохсот шістдесяти годин і виконуються не більше ніж вісім годин на день, а неповнолітніми — не більше як дві години.

До відбутого строку суспільно корисних робіт зараховується тільки той час, протягом якого порушник виконував суспільно корисну роботу на визначених об’єктах.