15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Непомітно наблизив час усіх до відзначення видатної дати – вшанування подвигу учасників бойових дій на території інших держав, воїнів-афганців – насамперед. Адже в тій кривавій війні мужність і героїзм проявили офіцери й солдати, уродженці України, Баришівщини – також.

Не всім судилося повернутися до рідних домівок, але забуттю не віддані ні їхні імена, ні їхня вірність присязі.

Шлемо щирі слова шани та вдячності на адресу воїнів-інтернаціоналістів, які змінили військову форму на цивільний одяг і зайняли активну громадянську позицію, ставши справжніми вихователями для молоді. Приклад сьогодення – найпереконливіше свідчення цього.

Тож хай довгим і щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага й завзятість – вірними супутниками на ньому!

Олександр ВАРЕНІЧЕНКО, Баришівський селищний голова

Минають роки, але вогняні події афганської війни неможливо викреслити з нашої пам’яті. Парубочу юність сотень тисяч наших співвітчизників обпалила війна…

15 лютого – святковий і водночас трагічний день. Тож схилімо голови перед світлою пам’яттю полеглих, перед тими, хто не повернувся з війни… Вшановуймо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, вклонімося їхнім героїзму й мужності.

Дорогі побратими! Щиро вітаю вас із нагоди славної події, котра понад три десятиліття тому возз’єднала нас у єдину родину! Зичу вам не старіти й не знати в житті ані горя, ані бід. Будьте щасливими й здоровими! І нехай жахіття війни залишаються лише в спогадах. Усього вам найкращого!

Сергій РОЩИН, голова Баришівської районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)