Коли діти, разом із учителями та батьками, змінюють шкільне життя і бачать результат, у багатьох з них буквально виростають крила. Дехто зі школярів навіть не лише готовий очолювати осередки учнівського самоврядування, але й прагне стати справжнім лідером у своєму середовищі.

Тож лідери учнівського самоврядування чекаю саме на Вас!

Наразі сформувалася потреба у створенні дієвого самоврядування, яке б могло залучити дітей до активної та свідомої участі в  житті нашої громади та мало виховний і стимулюючий вплив.

На меті формування ініціативної групи з 20 осіб (школярі та активні педагоги Баришівської громади) на базі ЦПР «Мрія» будуть проводитися щотижневі зустрічі.

Так як, мрії учнівської молоді звичайно здійснюються у демократичній школі та демократичній громаді і аби зміни мали справді демократичний характер спочатку разом відповімо на питання:

-а що ж найбільше потрібно самим учням;

-чим вони цікавляться і чого потребують.

Для цього буде проведено анкетування учнів громади із вивчення громадської думки.

Під керівництвом психолога ЦПР «Мрія»  розробимо анкету «Мої захоплення», і проведемо опитування школярів 5-11 класів.

На наших з Вами щотижневих зустрічах будемо обговорювати нові теми для прикладу:

«Висловлення власної думки щодо…», «Якби я був президентом», «Що треба зробити, щоб бути щасливим», «Якою я бачу свою школу»….

Тільки разом співпрацюючи ми зрозуміємо в чому полягає роль учнівського самоврядування, якими воно має займатися питаннями і на що може впливати.

А для вдосконалення меж, як відомо, немає!

Керівник гуртка лідерів органів учнівського самоврядування ЦПР «Мрія»

Оксана Нитченко номер viber 067-994-63-35