100 відсотків життя

100 відсотків життя. Київський регіон в рамках Проєкту USAID “Інновації для подолання епідемії ВІЛ. Відновлення  доступу  до  медичних  послуг  у  громадах  Київської  області” оголошує конкурси на посади:

Адміністраторів Просторів психологічної підтримки (ППП) в с.Веселинівка, с. Коржі, с. Селище та в с. Перемога. Основні обов’язки:

– Зустріч відвідувачів, які бажають отримати психологічні послуги он-лайн.

– Координація графіку консультацій та допомога відвідувачам з підключенням до системи надання он-лайн консультацій.

– Організація роботи ППП та порядку на локації.

– Здійснення збору та аналізу оперативних даних, подання звітності.

«Амбасадорів здоров’я» – проактивних людей, які прагнуть допомогти покращити здоров’я та добробут мешканців Баришівської громади. Обов’язки «амбасадорів здоров’я»:

– Поширення перевіреної інформації про здоров’я та передову практику серед членів громади, підвищення обізнаності щодо проблем здоров’я та надання ресурсів для здорового способу життя.

– Відстоювання політики, середовища та практики, що сприяють здоров’ю, у громаді.

– Проведення групових заходів та груп самодопомоги для популяризації здорового способу життя серед мешканців громади.

Надсилайте резюме на пошту t.ismagilova@100lifekyiv.org з темою листа вакансії, яка зацікавила, або дзвоніть за  телефоном +380506786734, Тетяна