Дорогі діти, шановні батьки!

Щиро вітаю вас із теплим і прекрасним святом  Міжнародним Днем захисту дітей!

Саме діти найбільше потребують захисту, опіки, підтримки та турботи дорослих. Тож нашим обов’язком є забезпечення гідного рівня життя дітей, їхніх прав на здоров’я, освіту, та відпочинок, а саме головне- права на родинне тепло та затишок. Адже піклування про підростаюче покоління, його майбутнє- головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього ми живемо та працюємо.

Водночас це свято й тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тож щиро дякую всім, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, залишені без батьківської опіки, котрі найбільше потребують тепла і любові.

Дорослі мають пам’ятати, що майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них.

Тож бажаю вам, маленькі жителі Баришівської громади, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

Олександр ВАРЕНІЧЕНКО, Баришівський селищний голова