Незабаром черговим подарунком для молоді стане відкриття ще одного спортивного майданчика з міні-футболу (зі штучним покриттям) на СК «ПРОГРЕС»

В рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та за сприяння Мар’яни Анатоліївни Лук’яненко, депутата Київської обласної ради, був підписаний договір з постачальником та передача від Управління фізичної культури і спорту КОДА до смт Баришівка комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування спортивного майданчика з штучним покриттям та тренажерним обладнанням  на загальну суму 833тис.грн. Монтаж тренажерного обладнання був здійснений у 2018 і успішно введений в експлуатацію. За сприяння народного депутата Верховної Ради України, Павла Олександровича Різаненка, було отримано державну субвенцію в сумі 550тис.грн на монтаж спортивного майданчика з міні-футболу, а самі роботи по монтажу виконуються Баришівською селищною радою.

Інформаційна довідка

Спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22 м будуються в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

Перший майданчик у парку «Липняки» було збудовано у 2018 р. Будівництво подібних футбольних майданчиків спрямовується на розвиток спорту та популяризації здорового способу життя серед мешканців нашої громади та зменшення негативного «впливу вулиці».

Виконання Держпрограми на Київщині відбувається в рамках реалізації Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

Жителі Баришівської громади активні, спортивні і обожнюють футбол – влада не може стояти осторонь і долучається до розвитку спортивної інфраструктури в громаді. У будні дні дане поле може використовуватися для проведення уроків з фізкультури, у вечірній час та вихідні дні –  для проведення тренувань, змагань, культурно-спортивних заходів та інше.

Футбольне поле на СК «Прогрес» стане справжнім осередком здорового способу життя для Баришівської громади, забезпечить надання якісних послуг населенню, розвиток мережі, культурно-оздоровчого способу життя.  Єдина умова –графік і дотримання вимог з експлуатації.

ЧЕКАЄМО НА ВІДКРИТТЯ!