Діти зробили ангелів, і ці ангели сьогодні є біля кожного нашого Героя…

До тихої акції «Ангели пам’яті» долучилися всі освітні заклади Баришівської громади: загальної середньої,  дошкільної, позашкільної освіти та школи мистецтв (комунальний заклад Баришівської селищної ради «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Баришівська дитяча музична школа , Центр позашкільної роботи “Мрія”.

Янголи є символами загиблих невинних душ, а також тих небесних створінь, які вберегли багатьох інших майданівців від загибелі.

Наші Герої могли мати також дуже багато причин, щоби не йти на Майдан. Легко було знайти причину, аби сказати, що хтось інший може піде, а може ми пізніше підемо. Але ні, вони це зробили. Зробили для нас.

Сьогодні, власноруч виготовленими ангелочками, діти дякують Вам, наші Герої, за те, що можемо споглядати сонце, яке зійшло в цей зимовий день. Так, може нам є трохи холодно, але вам теж не було легко, і ви цей крок зробили, не чекаючи вечора.

Робімо добрі справи доки світить сонце, а нашим Героям вічна пам’ять!