Баришівська громада долучилася до тихої акції «Ангели пам’яті»

Сьогодні, напередодні 20 лютого, коли в Україні вшановують пам’ять полеглих під час кривавих подій Революції Гідності, представники  Баришівської селищної ради долучилися до акції «Ангели пам’яті».

20 лютого 2014 року загинула найбільша кількість активістів Євромайдану.

Представники влади  розвісили паперових янголів, які власноруч виготовили учні Баришівських навчальних закладів та вихованці ЦПР “Мрія”

«Ми згадуємо тих людей і такою тихою акцією, до якої долучилися українці по всьому світу, згадуємо тих героїв, якими ми маємо пишатися», – зазначила ЗАСТУПНИК СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО НАПРЯМКУ ЖАННА ДАНЧУК

Від сьогодні усі бажаючі можуть повісити паперових ангелів біля визначених локацій: Баришівська селищна рада, адмінбудівлі в старостинських округах громади, на території шкіл громади

Долучитися до акції можна протягом 18-20 лютого 2022 року.

20 лютого 2022 року запрошуємо  всіх Баришівчан та гостей селища вшанувати подвиг учасників Революції Гідності, потрібно лише прийти о 10.00 до  пам’ятника Героям Небесної Сотні (Меморіл Слави смт Баришівка) та на згадку про усіх, хто віддав власне життя за Україну запалити лампадки, адже саме наша пам’ять не дає забути та знівелювати важливість та значимість жертви українських героїв.

Щорічна всесвітня тиха акція відбувається в Баришівській громаді другий рік поспіль.