#Дайджест подій в громаді

За ініціативи уравління туризму спільно з управлінням культури Київської ОДА, за підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні, 08-09 червня 2021 року в адмінбудівлі Київської ОДА відбулися тренінги: «Навчання з написання проєктів для одержання грантів від Британської Ради в Україні за програмою «Активні Громадяни».

На навчання завітали і представники ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ АПАРАТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Професійний коучер Алла Новікова провела дводенний корисний, цікавий тренінг – практикум для очільників відділів, секторів з питань культури, туризму та гуманітарної політики ОТГ Київщини з написання грантів розвитку територій.

Щиро вдячні за актуальну роботу !

Зовнішнє незалежне оцінювання наближається до завершення. Здобувачам освіти Баришівської ТГ залишилося скласти два іспити: 10 червня – біологія, 15 червня – географія. Бажаємо успішно скласти ЗНО!!!

Спільні дії в найкращих інтересах дитини!

Відбулось чергове засідання міждисциплінарної команди до складу якої увійшли представники служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб, відділу соціального захисту населення, охорони здоров’я та ювенальної превенції Броварського відділення поліції з метою надання допомоги конкретній дитині та розробки індивідуального плану соціального захисту із забезпеченням відповідності найкращим її інтересам.

Спільною метою всіх членів команди є створення ефективних умов для зростання дітей та подолання складних життєвих обставин, що можуть спричинити остаточне розлучення дітей з батьками і позбавлення останніх батьківських прав. На засіданні було обговорено випадок попередження відмови від новонародженої дитини, спеціалістами кожного напрямку були розроблені та заплановані заходи щодо надання допомоги для вирішення проблемних питань в родини задля попередження соціального сирітства. Працюємо разом на захист інтересів дітей нашої громади!

Представники Відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради (Щербак С.В. та Гайдук О.В.) відвідали засідання круглого столу ”Комітету з питань військово-патріотичного виховання військовослужбовців і молоді, фізичної культури та спорту громадської ради при МОУ”. На якому розглядалося багато актуальних питань.

8 червня 2021 року спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради беруть участь в онлайн семінарі ”Дії громад у міжнавчальний період щодо підвищення якості освітніх послуг. Інституційний аудит. Стратегія розвитку освіти”, що проводить Чернігівський регіональний офіс Програми ”U-LEAD з Європою”.

Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо…Давайте НЕ ІГНОРУВАТИ, а по краплині вкладати всі здобуті нами знання та навички у наше підростаюче покоління!! Всім фізкульт привіт бажали цієї неділі вихованці дитячих садочків Баришівської ТГ!

МОЛОДЬ В ГРОМАДІ – саме така назва і зміст третьої тематичної молодіжної таборівки на Київщині, яку відвідали також представники молоді Баришівської ТГ:

• про молодіжні ради від а до я
  • про участь молоді
  • про згуртованість
  • про адвокацію молодіжних ініціатив

Наша молодь найкреативніша!

Далі буде…