Благодійна акція «Великодній кошик»

Великдень – одне з найбільших релігійних свят, яке відзначають християни усього світу. Споконвіку Пасха має особливий духовний вимір і життєдайну силу, уособлює найкращі людські чесноти, спонукає до примирення та творення добрих вчинків. Хочеться зробити все, щоб в таке велике, світле свято якнайбільше дітей з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах не залишились без уваги, тепла та подаруночка.

Баришівська селищна рада за підтримки ТОВ «АГРО – С» в рамках благодійної акції «Великодній кошик» надала святкові продуктові набори, солодощі та паски 20 багатодітнім сім’ям (в яких виховується 70 дітей), які опинились в складних життєвих обставинах з сіл Пасічна, Дернівка, Волошинівка, Сезенків, Поділля, Масківці, Корніївка, Перемога, Паришків, Морозівка та смт. Баришівка.  Разом із пасхальним наборами сім’ї отримали привітання та побажання радісних, щасливих, а саме головне, мирних Великодніх свят.