Виїзний прийом громадян у Веселинівському старостинському окрузі

У четвер, 4 квітня, в адмінприміщенні Веселинівського старостинського округу (в.о.старости – Юрій Петрович Павлуш) Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету ради Ольгою Михайлівною Нестеровою та депутатом селищної ради Мариною Володимирівною Гусєльніковою провів виїзний прийом громадян.

Місцевих жителів хвилювали питання стосовно фукцій старости в селі, проблеми відімкнення електропостачання громадянам та як його уникнути, ремонту будинку культури і навчально-виховного комплексу, перенесення котельні в дитячому садочку в інше приміщення, харчування дітей, несправність системи водопостачання в амбулаторії… Селяни цікавилися процедурою нарахування субсидії, як вирішити проблему обвислих ліній електромережі…

О.П.Вареніченко відповідаючи на питання громадян, пояснив, що проблеми вирішуватимуться почергово.

У ході візиту до Веселинівки селищний голова відвідав і місцевий дитячий садочок.